Blog

Rss
opublikowany przez: administrator opublikowany w: Dywany dla dzieci i młodzieży przeglądano : 1239

Letnie miesiące to dla nas wyjątkowy czas, nie tylko ze względu na słoneczne dni czy częstsze podróże, ale przede wszystkim dzięki wzmożonej aktywności w obszarze aranżacji wnętrz. Uwielbiamy obserwować zmiany, jakie zachodzą podczas remontów w mieszkaniach oraz biurach naszych Klientów, a następnie zachwycać się oryginalnymi i często wyjątkowo gustownymi efektami.

czytaj więcej
opublikowany przez: administrator opublikowany w: Dywany przeglądano : 844

Od kilku lat trendy kształtujące aranżacje wnętrz podążają jednocześnie w wielu, często zupełnie przeciwnych kierunkach, pozwalając na znalezienie rozwiązań odpowiadających każdemu gustowi. Wciąż porównywalnym uznaniem i popularnością cieszą się wnętrza tradycyjne, nowoczesne, skandynawskie czy toskańskie. Odpowiedzią na tę paletę koncepcji jest różnorodna i wciąż rosnąca oferta producentów dywanów i wykładzin.

czytaj więcej
25 Nov / 2014

Domowe miasteczko zabaw

opublikowany przez: administrator opublikowany w: Dywany dla dzieci i młodzieży przeglądano : 918

Nic tak nie wpływa pozytywnie na samopoczucie i rozwój dziecka, jak beztroska zabawa. Pomysły na jej zorganizowanie można czerpać z niezliczonych źródeł, zwłaszcza że czasami wystarczy jedna mała rzecz, która uruchomi lawinę kreatywnych rozwiązań. Rodzicom pozostaje jedynie stworzenie odpowiedniego miejsca, w którym maluch będzie czuł się wygodnie i bezpiecznie, oraz przestrzeni pozwalającej na aktywność dziecka.

czytaj więcej
opublikowany przez: administrator opublikowany w: Dywany dla dzieci i młodzieży przeglądano : 1374

Pokój dziecięcy to nie kolejne pomieszczenie w domu, ale miejsce na swój sposób magiczne. To w nim najmłodsi spędzają większą część czasu - zwłaszcza w pochmurne dni, tu kształtuje się wyobraźnia, rodzą pomysły, toczą zabawy i powstają wielkie dzieła. Aby potencjał pokoju dziecinnego nie marnował się na kolejne godziny spędzone przed komputerem lub telewizorem, warto zadbać o przytulną przestrzeń, która zachęci do aktywnej zabawy.

czytaj więcej
27 Oct / 2014

Dywany młodzieżowe

opublikowany przez: administrator opublikowany w: Dywany dla dzieci i młodzieży przeglądano : 13255

Kto uważa, że wybór dywanu do sypialni lub pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie, ten nie kupował dywanu dorastającej latorośli. Tu dochodzi do starcia pomiędzy kształtującym się indywidualizmem i niezrozumiałym dla dorosłych stylem, a gustem oraz jak najlepszą wolą rodziców. Spory mogą trwać miesiącami, a tak naprawdę znalezienie złotego środka wcale nie musi być dla żadnej ze stron frustrujące.

czytaj więcej