Zadzwoń do nas !

517 435 855

Metamorfozy dziecięcych pokoi

Letnie miesiące to dla nas wyjątkowy czas, nie tylko ze względu na słoneczne dni czy częstsze podróże, ale przede wszystkim dzięki wzmożonej aktywności w obszarze aranżacji wnętrz. Uwielbiamy obserwować zmiany, jakie zachodzą podczas remontów w mieszkaniach oraz biurach naszych Klientów, a następnie zachwycać się oryginalnymi i często wyjątkowo gustownymi efektami.

Kolory, formy, faktury i dodatki, a w tym oczywiście dywany oraz wykładziny, potrafią zmienić pomieszczenie w prawdziwe dzieło sztuki, zwłaszcza jeśli rzecz dotyczy pokojów dziecięcych. Nie bez przyczyny poruszyliśmy ten temat na naszym blogu. Wykończenia wnętrz, remonty oraz metamorfozy są ostatnio wyjątkowo gorącym tematem w naszym salonie, a to za sprawą odwiedzających www.stylowedywany.pl Klientów. Wielu z Was postanowiło w okresie letnim przeprowadzić gruntowne zmiany w pokojach dziecięcych i o pomoc zwróciliście się właśnie do nas. Cieszy nas to niezmiernie, nie tylko dlatego, że o nas pamiętacie, ale również dlatego, że mieliśmy okazję pomóc i tym samym uczestniczyć w naprawdę ciekawych projektach.

Jedną z osób, która skorzystała z naszej oferty w trakcie metamorfozy pokoju swojego synka Aleksa, była  p. Magda, właścicielka portalu mamazawsze.pl. Efekty aranżacji zachwyciły nie tylko nas, ale także osoby, które miały okazję obejrzeć galerię fotografii nowego pokoju chłopca. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji jej zobaczyć, jest do obejrzenia tutaj.  Pani Magda, skrupulatnie dobierając dodatki do przyjętej koncepcji aranżacji, zwróciła się do nas w sprawie odpowiedniego dywanu. Idealnym okazał się dywan Essenza al’a Converse w odcieniu czerwieni. Nie tylko świetnie wpasował się w kolorystykę wnętrza, ale również wzór i faktura podkreśliły charakter oraz styl pomieszczenia. Ponadto ten typ pokryć podłogowych bardzo dobrze sprawdza się w tych pokojach, w których narażony jest na zabrudzenia. Tkanie sznurkowe, pętelkowe utrzymuje zanieczyszczenia na powierzchni, nie pozwalając im wbijać się w runo, dzięki czemu bez problemu usuniemy je odkurzaczem. Metamorfoza pokoju była niespodzianką dla Aleksa i jak się okazało, bardzo udaną.

Dywany z naszych kolekcji przypadły do gustu nie tylko p. Magdzie, ale również innym osobom, które chętnie korzystały z naszej oferty w trakcie letnich aranżacji. Okazało się jednak, że dywany z linii Essenza wiodły prym w większości młodzieżowych i dziecięcych koncepcji dekoracyjnych. Wcale nas to nie dziwi, w końcu pokrycia te nie dość że wyróżniają się bardzo oryginalnym wzornictwem, oferują modną gamę kolorystyczną, to na dodatek nie przysparzają problemów w utrzymaniu czystości.

Jeśli planujecie metamorfozę pokoju, mieszkania lub biura, zapraszamy do nas, z pewnością znajdziecie coś wyjątkowego.

Leave a Comment

Powiadomienie o dostępności produktu Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się na magazynie. Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole.